SOY PROTEIN ISOLATE – zdrowe białko sojowe

Każda komórka naszego ciała zbudowana jest z między innymi z białek. Im częściej i intensywniej ćwiczymy, tym większe jest tych białek zużycie, a więc i zapotrzebowanie naszego organizmu na nie właśnie. Dlatego też warto suplementować ten składnik, na przykład za pomocą białka Soy Protein Isolate od firmy Trec. Jest to naturalne białko sojowe dostępne w wielu smakach.

Kup w Okazje.info

Sojowy izolat białkowy

W wysokobiałkowej odżywce Soy Protein Isolate znajdziemy bardzo łatwo przyswajalny, białkowy izolat z sojowych protein. Co ważne, białko to jest pełnowartościowe, a przy tym zawiera bardzo mało cholesterolu, tłuszczu oraz węglowodanów. I mimo tego, że jest to białko pochodzenia roślinnego, to posiada ono właściwości będące wyjątkowo zbliżonymi do popularnych zwierzęcych białek. Dzięki więc jego stosowaniu łatwo utrzymamy właściwy poziom tkanki mięśniowej i jeszcze łatwiej ukształtujemy swoje ciało.

Pojedynczą dawkę suplementu (trzydzieści gram) rozpuszczamy w szklance mleka lub wody. Pomocny tu będzie shaker, który jeszcze dokładniej wymiesza całość. Jeśli chodzi o dawkowanie, w dni, w które ćwiczymy, pierwszą dawkę wypijajmy jak najwcześniej rano, najlepiej od razu po obudzeniu się, drugą około półtorej godziny po ćwiczeniach, a trzecią – przed pójściem spać. W dni pozatreningowe środkową dawkę spożyjmy po prostu w połowie dnia, między poszczególnymi posiłkami. Za sześćset pięćdziesięcio gramowe opakowanie Soy Protein Isolate zapłacimy około trzydziestu złotych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *