Odżywka białkowa Sport Definition That’s the Whey

Sam trening to nie wszystko. Ważna jest też dieta i odpowiednia suplementacja. Do tej ostatniej proponujemy na przykład przepyszną odżywkę białkową Sport Definition That’s the Whey. Zawiera ona koncentrat i izolat serwatkowego białka, które jest w pełni dopasowane do tego, co potrzebuje każdy sportowiec.

Co daje białko Sport Definition That’s the Whey?

W odżywce Sport Definition That’s the Whey znajdziemy BCAA, EAA oraz glutaminiany – wszystkie w wyjątkowo wysokim stężeniu. Dzięki temu korzystając z suplementu ochronimy się przed mięśniowym katabolizmem, wspomożemy wzrost oraz regenerację swoich mięśni, a także łatwo uzyskamy dodatni, azotowy bilans. Co ważne, profil aminokwasowy uzyskany w białku Sport Definition That’s the Whey jest zbliżony do tego, jaki  mają białka ludzkie, przez co doskonale wpłyniemy na swoje wyćwiczone mięśnie.

Odżywkę można rozpuszczać zarówno w mleku (krowim bądź dowolnym innym), jak i w wodzie – zależnie od naszego gustu. Zarówno w dni treningowe, jak i wtedy, gdy odpoczywamy, zaleca się picie od jednej do trzech porcji białka na dzień – dokładna ich ilość zależy od naszego aktualnego zapotrzebowania na białko – przed regularnym przyjmowaniem warto wiec zbadać jego poziom. Suplement dostępny jest między innymi w smaku waniliowym, brzoskwiniowym i truskawkowym. Za jego opakowanie o pojemności siedemset gram zapłacimy nieco ponad sześćdziesiąt złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *