Hantle neoprenowe Movito 2 x 2 kg

Chcac szybko zbudować kondycję i poprawić wydolność warto ćwiczyć z dodatkowymi obciażeniami takimi jak hantle. Dla tych, którzy sa choć trochę wyćwiczeni, polecamy ciężarki neoprenowe w zestawie 2 x 2 kg, stworzone przez firmę Movito. Sa to przyrzady profesjonalne, których z równym powodzeniem można używać zarówno na siłowni, jak i w domu.

Zbuduj siłę

Dzięki regularnym treningom z hantlami wzmocnimy swoje mięśnie, zredukujemy tkankę tłuszczowa oraz poprawimy ogólna wydolność naszych organizmów. Powyższe wersje pokryte sa miłym w dotyku, miękkim neoprenem, który dodatkowo chroni podłogę w przypadku wpadnięcia nam przyrzadów z rak.

Produkty maja zakończenia w kształcie gwiazdy, przez co nie będa się toczyły po odstawieniu. Trzeba też zaznaczyć, że neopren to materiał bezzapachowy i hipoalergiczny. Omawiane ciężarki maja kolor fioletowy i waża po 2 km (w zestawie 2 szt.). Producent oferuje jednak także czarne hantle o wadze 5 kg, różowe hantle o wadze 0,5 kg, żółte hantle o wadze 1 kg czy granatowe hantle o wadze 2,5 kg. To, jakie wybierzemy, powinno zależeć od wypracowanej przez nas siły mięśni – gdy ona wzrośnie, przyrzady trzeba będzie zmienić na cięższe, inaczej trening nie będzie odpowiednio efektywny. Koszt zakupu zestawu hantli fioletowych to około 50 zł – im cięższe, tym będa kosztować więcej, ale jest to więcej niż oczywiste.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *