Baton białkowy OLIMP Twister

Nie masz czasu na to, by regularnie przygotowywać sobie napoje białkowe? Baton białkowy OLIMP Twister to więc coś, co zdecydowanie Ci się sprawdzi! Ta pyszna, zdrowa przekąska ma bardzo wysoką jakość, dzięki czemu szybko dostarcza składniki niezbędne w diecie każdego sportowca, w optymalnych porcjach.

Ile białka jest w każdym batonie OLIMP Twister?

Jeden baton zawiera aż osiemnaście gram czystego białka. W sześćdziesięciu procentach jest to micelarna, ekskluzywna kazeina, dzięki której łatwo utrzymasz wysoki poziom kwasów w swoim ciele. Kolejne trzydzieści procent to białko serwatkowe. Oba typy białek razem dostarczą białek zarówno przed, jak i po treningu. W batonie znajdziemy również zdrowe tłuszcze, konieczne w codziennej diecie każdego sportowca, w tym w duże porcje wielonasyconych kwasów tłuszczowych, w tym linolowego kwasu oraz kwasów Omega-6

 

Baton OLIMP Twister dostępny jest w następujących smakach:

  • waniliowym
  • czekoladowym
  • pistacjowym
  • dzikiej jagody
  • tiramisu
  • cytrynowym

Zalecana dzienna dawka spożycia batonów to od jednej do trzech sztuk, przy czym za każdym razem należy je popijać dużą ilością niegazowanej wody. Produkt należy przekonywać w pokojowej temperaturze, czyli tej wynoszącej w granicach piętnaście-dwadzieścia dwa stopnie. Cena jednego batonu białkowego to niecałe sześć złotych.

Szybka przekąska nie zastąpi prawdziwego obiadu. Polecamy fit przepis, który znajdziecie na stronie aktywneprzepisy.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *